تاریخچه

شرکت تهران سرمایش فعالیت خود را در زمینه مشاوره،طراحی ،تولید و نصب سیستم های برودتی از سال 1374 آغاز نمود. این شرکت علاوه بر طراحی مطابق با اخرین استانداردهای صنعت ، تجهیزات مختلف از جمله انواع اواپراتور ، انواع کندانسور، مخازن تحت فشار، انواع مبدلهای حرارتی و سایر تجهیزات برودتی را تولید و ارایه می نماید.

گستردگی و کاربرد روزافزون سیستم تبرید به ویژه تبرید صنعتی در صنایع مختلف همچون صنایع غذایی، نگهداری محصولات کشاورزی، مواد غذایی نیمه آماده، خطوط تولید کشتارگاه های صنعتی، صنایع لبنی، نوشابه سازی، صنایع شیلات و آبزیان، علوم پزشکی، صنایع ساختمانی، صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی و بسیاری زمینه های دیگر، همگی روشنگر اهمیت این صنعت در جهان امروز است.

در این راستا شرکت تهران سرمایش طی سال ها فعالیت مستمر در این صنعت سعی بر آن داشته است تا با بکارگیری دانش فنی روز جهان و اعمال آن در تحقیقات و محاسبات و همچنین تولید و نصب و راه اندازی تجهیزات لازم گامی موثر و رو به جلو در تحقق اهداف و ایده آل های این صنعت در کشور بردارد. نتیجه این سیاست انجام پروژه های متعدد ملی و بین المللی در زمینه مشاوره، مطالعات اولیه، تولید تجهیزات و نصب و راه اندازی، سیستم های گوناگون تبرید صنعتی از قبیل سردخانه های زیرصفر و بالای صفر سردخانه کشتارگاه ها، کارخانجات یخسازی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، آیس بانک، صنایع لبنی و صنایع غذایی و … بوده است، که با انجام بیش از 600 پروژه داخلی و 60 پروژه بین المللی و داشتن آمار شاخص 3.09 پروژه در ماه در زمره برترین شرکت های این صنعت در ایران قرار گرفته است.

شرکت تهران سرمایش از معدود شرکتهای غیر نفتی دارنده گواهینامه 2010:ISO TS-29001 در کشور مفتخر است کلیه مشاوره های خود را به کارفرمایان محترم در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به طور رایگان ارائه دهد.

همچنین شرکت تهران سرمایش دارای روابط بسیار وسیع علمی و تجاری با بسیاری از شرکت ها و موسسات معتبر جهانی می باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- معتبرترین شرکت های بین المللی تولید کننده کمپرسورهای آمونیاکی و بهترین

تولیدکنندگان شیرآلات و کنترل های آمونیاکی و تجهیزات صنعتی در جهان از جمله

(EBM, ROSENBERG, GRASSO, HOWDEN, DANFOSS, DEBICA) و … .

2- سازمان معتبر جهانی بازرسی IMQ

3- عضویت در موسساتی چون IIR فرانسه، ASHRAE امریکا، ISHRAI ایران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (S.I.P.E.M)، دفتر امور سازندگان پیمانکاران و مشاوران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انجمن صنعت تاسیسات و همچنین انجمن صنعت ساختمان کشور.

4- صادرات محصولات صنعتی تبریدی همچون تجهیزات کارخانه یخسازی و سردخانه به کشورهای انگلیس، آلمان، کشورهای عربی منطقه و آفریقا.

لازم به ذکر است بطور متوسط 35.26% کل پروژه های این شرکت سفارش مجدد کارفرمایان محترم بوده است که این امر بیانگر کیفیت کار و رضایت ایشان در انجام پروژه های قبلی است. در ضمن کلیه محصولات و تجهیزات شرکت تهران سرمایش دارای یکسال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند.

کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت حداکثر ظرف 48 ساعت در دورترین نقاط کشور آماده ارائه خدمات می باشند.

بدین لحاظ است که طبق آمار قابل ارائه محصولات تولیدی هیچ شرکتی در ایران امکان رقابت با شرکت تهران سرمایش را ندارد. از دیگر توانایی های این شرکت قابلیت ارائه کلیه خدمات جهت عایقکاری با ساندویچ پانل، درب سردخانه، اتاق های تمیز، کانکس های ثابت و متحرک و خانه های پیش ساخته از طریق شرکت زیرمجموعه خود است و آمادگی ارائه کلیه خدمات از قبیل مشاوره، طراحی، ساخت و نصب موارد مذکور را دارد.